Date Opponent Notes Result Time/Status Links
 
February
Sat. 27 at Hood L, 6-12 Final
 
March
Wed. 3 at King's (Pa.) L, 5-17 Final
Sat. 6 Keuka L, 8-11 Final
Wed. 10 at Randolph-Macon L, 7-20 Final
Sat. 13 at Oberlin L, 5-7 Final
Wed. 17 SUNY Cobleskill W, 10-9 Final
Sat. 20 Misericordia W, 11-10 Final
Sat. 27 at Centenary (N.J.) * L, 10-13 Final
 
April
Wed. 7 Immaculata * L, 4-14 Final
Sat. 10 at Cabrini * L, 4-25 Final
Tue. 13 Catholic L, 4-14 Final
Sat. 17 at Marywood * L, 3-15 Final
Sat. 24 Gwynedd-Mercy * L, 7-16 Final
Thu. 29 Neumann * L, 6-17 Final
 
February
Sat. 19 Frostburg State L, 3-10 Final
Sat. 26 Alfred L, 6-17 Final
 
March
Sat. 5 Keuka L, 5-11 Final
Wed. 9 Randolph-Macon L, 3-7 Final
Sat. 12 Oberlin L, 3-8 Final
Tue. 15 at Lebanon Valley L, 2-8 Final
Sat. 19 Ferrum L, 4-7 Final
Sat. 26 Cabrini * L, 1-19 Final
 
April
Sat. 2 at Gwynedd-Mercy * L, 6-13 Final
Wed. 6 at Neumann * L, 12-13 Final
Sat. 9 Centenary (N.J.) * L, 5-6 Final
Tue. 12 at Catholic L, 6-17 Final
Sat. 16 at Immaculata * L, 11-16 Final
Sat. 23 Bethany (W.Va.) W, 16-4 Final
Sat. 30 Marywood * L, 6-13 Final
 
February
Sat. 18 at Frostburg State L, 6-14 Final
Wed. 22 Hood L, 4-10 Final
Sat. 25 Elizabethtown L, 5-16 Final
 
March
Sat. 3 Keuka L, 4-12 Final
Tue. 6 Randolph-Macon L, 8-17 Final
Sun. 11 Elmira L, 8-12 Final
Wed. 14 Lebanon Valley L, 2-7 Final
Sat. 17 at Ferrum L, 6-17 Final
Sat. 24 at Cabrini * L, 1-24 Final
Wed. 28 Neumann * L, 6-7 Final
Sat. 31 Gwynedd-Mercy * L, 5-15 Final
 
April
Wed. 4 Rosemont * W, 21-4 Final
Sat. 7 at Bethany (W.Va.) W, 18-4 Final
Sat. 14 at Centenary (N.J.) * L, 4-9 Final
Sat. 21 at Marywood * L, 7-14 Final
Thu. 26 Immaculata * L, 8-10 Final
 
February
Sat. 23 at Alvernia W, 11-6 Final
Wed. 27 at Hood W, 8-5 Final
 
March
Sat. 2 Marywood W, 13-10 Final
Thu. 7 at Susquehanna L, 6-15 Final
Sun. 10 SUNYIT W, 18-4 Final
Wed. 13 Southwestern (Tex.) W, 7-3 Final
Sat. 16 at Virginia Wesleyan * L, 3-17 Final
Sat. 23 at Randolph * L, 9-10 Final
Sat. 30 Hampden-Sydney * L, 7-8 Final
 
April
Wed. 3 at Roanoke * L, 5-22 Final
Sat. 6 Randolph-Macon * L, 13-20 Final
Wed. 10 at Marymount L, 7-13 Final
Wed. 17 at Bridgewater * L, 8-10 Final
Sat. 20 Guilford * L, 6-19 Final
Wed. 24 Washington & Lee * L, 3-14 Final
Sat. 27 Lynchburg * L, 5-19 Final
 
February
Tue. 18 at Southern Virginia W, 23-1 Final
Sat. 22 Alvernia W, 16-4 Final
Mon. 24 Hanover L, 8-9 Final
Wed. 26 Frostburg State L, 2-9 Final
 
March
Sat. 1 Hood W, 9-8 Final - OT
Thu. 6 Susquehanna L, 7-13 Final
Sat. 8 at Maritime (N.Y.) W, 10-5 Final
Sat. 15 Virginia Wesleyan * L, 7-21 Final
Sat. 22 Randolph * W, 11-10 Final
Wed. 26 Marymount L, 6-12 Final
Sun. 30 at Lynchburg * L, 2-24 Final
 
April
Wed. 2 Roanoke * L, 4-15 Final
Sat. 5 at Hampden-Sydney * L, 9-16 Final
Sat. 12 at Randolph-Macon * L, 8-18 Final
Wed. 16 Bridgewater * W, 16-6 Final
Sat. 19 at Guilford * L, 7-11 Final
Wed. 23 at Washington & Lee * L, 6-21 Final
 
February
Sat. 7 Southern Virginia W, 18-7 Final
Sat. 14 Methodist W, 9-7 Final
Wed. 25 Frostburg State L, 4-13 Final
Sat. 28 at Hood W, 11-7 Final
 
March
Fri. 6 at Susquehanna L, 6-7 Final
Wed. 11 Curry W, 9-2 Final
Sat. 14 Hampden-Sydney * L, 7-19 Final
Wed. 18 at Marymount L, 12-16 Final
Sat. 21 Guilford * L, 12-25 Final
Sat. 28 at Virginia Wesleyan * L, 10-11 Final - OT
 
April
Sat. 4 Washington & Lee * L, 5-15 Final
Sat. 11 at Roanoke * L, 6-21 Final
Wed. 15 Randolph-Macon * L, 8-9 Final - OT
Sat. 18 at Randolph * L, 8-12 Final
Wed. 22 at Bridgewater * "Black Out" Game L, 8-11 Final
Sat. 25 Lynchburg * Senior Day L, 8-20 Final
 
February
Fri. 12 at Ferrum L, 10-11 Final
Sat. 20 Wesley W, 15-12 Final
Sat. 27 Hood W, 11-5 Final
 
March
Wed. 2 at Arcadia L, 6-12 Final
Sat. 5 Bethany (W.Va.) W, 19-4 Final
Wed. 9 Delaware Valley W, 8-6 Final
Sat. 12 Randolph * L, 7-10 Final
Wed. 16 Marymount L, 10-11 Final
Sat. 19 at Hampden-Sydney * L, 6-12 Final
Sat. 26 at Guilford * L, 8-12 Final
 
April
Fri. 1 at Lynchburg * L, 8-19 Final
Sat. 9 Virginia Wesleyan * L, 11-15 Final
Wed. 13 Roanoke * L, 5-21 Final
Sat. 16 at Washington & Lee * L, 4-20 Final
Sat. 23 at Randolph-Macon * L, 4-15 Final
Sat. 30 Bridgewater * L, 8-12 Final
 
February
Sat. 18 at Wesley W, 19-7 Final
Sat. 25 Hood W, 9-4 Final
 
March
Wed. 1 at Delaware Valley L, 7-9 Final
Sat. 4 Elizabethtown L, 8-14 Final
Wed. 8 Alfred W, 19-11 Final
Sat. 11 at Randolph * W, 11-6 Final
Thu. 16 at Marymount Maryland SoccerPlex, Boyds, Maryland W, 10-7 Final
Sat. 18 Hampden-Sydney * L, 8-17 Final
Sat. 25 Guilford * W, 9-8 Final - OT
 
April
Sat. 1 Ferrum W, 13-8 Final
Wed. 5 Lynchburg * L, 10-24 Final
Sat. 8 at Virginia Wesleyan * W, 15-8 Final
Wed. 12 at Roanoke * L, 12-19 Final
Sat. 15 Washington & Lee * L, 9-26 Final
Sat. 22 Randolph-Macon * W, 9-8 Final
Sat. 29 at Bridgewater * L, 7-10 Final
 
May
Tue. 2 at Hampden-Sydney % Game 1 - ODAC Quarterfinals L, 4-18 Final
 
February
Wed. 14 Averett W, 23-1 Final
Sat. 17 at Mary Washington L, 6-17 Final
Sat. 24 at Hood L, 7-10 Final
Wed. 28 at Albright W, 9-8 Final - OT
 
March
Sat. 3 at Elizabethtown L, 5-9 Final
Wed. 7 Marymount W, 8-7 Final - OT
Sat. 10 at Washington & Lee * L, 5-18 Final
Sat. 17 Roanoke * L, 5-21 Final
Sat. 24 at Guilford * L, 4-10 Final
Sat. 31 at Randolph * W, 14-3 Final
 
April
Wed. 4 at Ferrum W, 12-5 Final
Sun. 8 Virginia Wesleyan * W, 17-9 Final
Sat. 14 Hampden-Sydney * L, 7-20 Final
Wed. 18 Randolph-Macon * L, 5-13 Final
Sat. 21 Bridgewater * Senior Day W, 10-9 Final - OT
Wed. 25 at Lynchburg * L, 3-21 Final
 
February
Sat. 16 Mary Washington TBA
Sat. 23 at Marymount TBA
Wed. 27 Albright TBA
 
March
Sat. 2 at Averett TBA
Wed. 6 Alvernia TBA
Sat. 9 at Guilford * TBA
Wed. 13 at Frostburg State TBA
Sat. 16 Ferrum * TBA
Sat. 23 at Virginia Wesleyan * TBA
Sat. 30 Lynchburg * TBA
 
April
Wed. 3 Bridgewater * TBA
Sat. 6 Randolph * TBA
Wed. 10 at Hampden-Sydney * TBA
Sat. 13 Randolph-Macon * Senior Day TBA
Wed. 17 at Roanoke * TBA
Sat. 27 at Washington & Lee * TBA
* Conference
% Post season
Bold team: Home event
//